Wszystkie nasze ściany opierają się na systemowych profilach aluminiowych. Dzięki ich niewielkim rozmiarom stają się one estetycznym akcentem w naszych ścianach. Staramy się również zachować spójność profili w naszych grupach produktowych tak aby umożliwić Państwu na dowolne łączenie naszych systemów ścian.

DEKO FG, DEKO FG2, DEKO FG Silent, DEKO FG2 Fire, DEKO FG Fire

Cała grupa produktów DEKO FG opiera się na, niezależnie od parametrów akustycznych czy odporności ogniowej opiera się na zbliżonych do siebie wizualnie profilach aluminiowych, co widać na poniższych rysunkach:

Rysunki – Profile Aluminiowe

Profile w systemach DEKO FG mogą mieć wysokość 30 lub 40 mm. Istnieje możliwość wykonania wyższych profili, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Grubość profila jest uzależniona od grubości szklenia użytego w danej ścianie.

DEKO PV, DEKO GV, DEKO PF, DEKO BK

Podobnie jak w przypadku ścian z grupy DEKO FG te systemy również oparte są na tej samej grupie profili, co pozwala na ich dowolną konfigurację. Ponad to ich konstrukcja umożliwia na połączenie ze wszystkimi rozwiązaniami powyżej.

Wykończenie profili aluminiowych i futryn

W standardzie wszystkie nasze profile i futryny posiadają wykończenie aluminium anodowane, ale na potrzeby danego projektu profile mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL

© 2015 LS Systems Wszystkie prawa zastrzeżone.