Ściany Pełne Przemysłowe

System ścian pełnych DEKO jest idealnym zamiennikiem powszechnie stosowanych ścian gipsowo-kartonowych. W przeciwieństwie do ścian gk charakteryzuje się szybkim, a przede wszystkim czystym montażem. Również pozwala na demontaż i odzysk materiałów prawie w 100 %, co idealnie się sprawdzi w miejscach, gdzie często zachodzi konieczność zmiany układu powierzchni i dostosowania jej do nowych potrzeb. Wszystkie prace związane z przebudową ściany pełnych DEKO czy wymianą uszkodzonych elementów mogą być wykonywane bez ingerencji w dalszą cześć ściany, co pozwala na ich wykonanie nie zaburzając pracy danego obiektu.

Ściany przemysłowe

Rozwiązanie to sprawdza się na powierzchniach przemysłowych. W halach przemysłowych, gdzie wysokości dochodzą do 10 m możemy zastosować nasze rozwiązanie typu DEKO PV.  Dodatkowo spełniany wymagania o charakterze tzw. „clean room”. W naszym systemie oprócz drzwi DEKO możemy zamontować śluzy czy bramy.

Wykończenie

Istnieje wiele możliwości wykończenia paneli ścian pełnych DEKO. Często stosujemy panele malowane na dowolny kolor RAL lub płyty z okładziną fornirową, a w obiektach przemysłowych panele pokryte blachą, które dzięki temu mają większą wytrzymałość.

Dodatkowo w ścianach pełnych możemy wykonać naświetla systemowe typu DEKO GV  lub gdy wymagana jest odporność ogniowa typu DEKO BK .

Podziały paneli pełnych czy przeszkleń mogą zostać wykonane w dowolnej konfiguracji.

Ściany DEKO PV

System ścian pełnych DEKO PV oparty jest na profilach aluminiowych z rdzeniem stalowym. Połączenia płyt wykonywane są za pomocą maskownic aluminiowych.

Ściany DEKO PF

System ścian pełnych DEKO PF oparty jest na profilach aluminiowych z rdzeniem stalowym montowanych tylko po obwodzie ściany. Połączenia płyt są bezszprosowe.

© 2015 LS Systems Wszystkie prawa zastrzeżone.