Drzwi Szklane Przesuwne Deko

W ofercie DEKO znajdziecie Państwo również szeroki wachlarz drzwi, które mogą zostać zamontowane we wszystkich systemach ścian działowych DEKO, ale także w ścianach kartonowo-gipsowych czy murowanych, co pozwoli na zachowanie tej samej stylistyki na całym obiekcie. Drzwi DEKO to nie tylko wysoka jakość czy atrakcyjny wygląd, ale także możliwość spełnienia wysokich wymagań przeciwpożarowych czy akustycznych. Poniżej znajdziecie Państwo nasze podstawowe grupy produktów, a klikając po więcej poznacie wszystkie możliwości

DEKO FD – drzwi szklane

Drzwi szklane DEKO FD to najczęściej stosowane rozwiązanie. Dzięki temu, że skrzydło drzwi stanowi tylko pojedyncza tafla szkła drzwi stają się prawie niewidocznym elementem ściany szklanej.

W przypadku ścian ogniowych stosujemy drzwi o odporności ogniowej. Skrzydło drzwiowe składa się  z ramy aluminiowej w której umieszczona jest tafla szkła.

 

DEKO PD – drzwi portalowe NOWOŚĆ

Nowością w naszej ofercie są drzwi portalowe. Są to drzwi pełne z ukrytą ościeżnicą oraz jednym lub dwoma panelami bocznymi i ewentualnie panelem górnym. To rozwiązanie jest w pełni kompatybilne z naszymi ścianami, co pozwala na ukrycie aluminiowych profili w panelach drzwi. Ponad to charakteryzują się wysokimi parametrami akustycznymi aż do 35 dB. Nowoczesne rozwiązanie dające wiele możliwości.

DRZWI TD – drzwi drewniane

Najbardziej klasycznym rozwiązaniem są nasze drzwi drewniane. Skrzydło drzwi może zostać pomalowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL lub wykończane okładzinami fornirowymi. Ponad to drzwi te spełniają wysokie parametry akustyczne i mogą być wykonane jako drzwi przeciwpożarowe.

DEKO DG – drzwi szklane akustyczne

Drzwi akustyczne szklane DEKO DG to drzwi skierowane do klientów, którzy chcą mieć drzwi przezierne a zarazem zachować wysokie parametry akustyczne. Drzwi o dźwiękoszczelności aż do 39 dB.

© 2015 LS Systems Wszystkie prawa zastrzeżone.